DSA UK zahajuje udílení ocenění s cílem vyznamenat hvězdy oboru

Britská Asociace Přímého Prodeje (DSA) oznámila spuštění nového programu udílení cen „Hvězdy přímého prodeje“ s cílem objevit, věnovat jim pozornost a ocenit ty nejlepší z odvětví přímého prodeje ve Velké Británii. Program bude oceněním osmi mimořádných přímých prodejců ve Velké Británii poskytujících inspiraci ostatním.

Více než 400.000 osob pracuje nyní ve Velké Británii jako přímí prodejci a obor neustále získává na důležitosti jakožto skutečná alternativa k tradičnímu zaměstnání. Prostřednictvím přímého prodeje vydělává peníze více lidí než jakýmkoliv jiným typem práce na částečný úvazek, přičemž nová vyznamenání ocení jen některé hvězdy z oboru. Ceny budou posuzovat Saira Khan, umístivší se na druhém místě na The Apprentice (Učeň), Tricia Philips, vítězka ocenění Daily Mirror „Small Business Editor“ (Vydavatel malého podnikání), Kalpana Fitzpatrick, finanční novinářka a zakladatelka MummyMoneyMatters.com, a Lynda Mills, generální ředitelka DSA.

Za pořadatelství DSA, obchodním orgánem oboru, se uskuteční slavnostní udílení cen „Hvězdy přímého prodeje“ ve Whittlebury Hall v hrabství Northamptonshire v pátek 6. listopadu. Konečný termín pro odevzdání přihlášek je 30. září. Pro více informací prosím navštivte dsa.org.uk.

Osm oceňovaných kategorií odráží novou demografickou strukturu stále většího zájmu o přímý prodej. Kategorie jsou tyto:

  • Vycházející hvězda přímého prodeje roku
  • Mladý přímý prodejce roku
  • Přímým prodejce roku starší padesáti let
  • Partnerství přímého prodeje roku
  • Učitel přímého prodeje roku
  • Přímý prodejce na částečný úvazek roku
  • Hvězda roku přímého prodeje
  • Mumpreneur (prodejce – maminka na mateřské) roku

Přímý prodej zahrnuje výrobky zakoupené z katalogu dodávaného přímými prodejci (například kosmetika), na skupinových akcích (například vybavení kuchyně nebo šperky), výrobky prezentované v domácnostech zákazníků (například make up) a zakoupené přímo od přímého prodejce na akcích, jako jsou řemeslné trhy, nebo ve fitness klubech (např. průkazky nebo výživové doplňky). K členům DSA patří Avon, Forever Living, Herbalife, Stella & Dot a Amway.

Lynda Mills, generální ředitelka DSA, říká: „Přímý prodej oslovuje obrovské množství lidí ze všech společenských vrstev a tyto ceny nám dávají příležitost ocenit ty, kteří dosáhli velkého úspěchu, zvítězili nad nepřízní osudu a pomáhali ostatním prostřednictvím své práce.

Součástí toho, co činí přímý prodej tak skvělým oborem, je, že jej můžete využít, aby pracoval pro vás, a tato ocenění jsou oslavou individuálního úspěchu, ať už pro vás znamená cokoliv.“

Přímý prodej poskytuje jednotlivcům jedinečnou příležitost pracovat pružně s ohledem na jiné závazky a provozovat své vlastní podnikání. Když lidé začínají s přímým prodejem, pořizují si startovací balíček, což obnáší v průměru 100 liber za balíček a vzorky výrobků. Mohou pak začít prodávat výrobky a získávat procentuální podíl z prodeje. DSA je zodpovědný za podporu odvětví a regulaci členských společností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *