FAQ

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Registrací prostřednictvím tohoto portálu se zapojujete do celosvětové sítě – systému FGXpress společnosti ForeverGreen, jednoho z nejrychleji rostoucích systémů současnosti, který na provizi vyplácí největší podíl z prodejní ceny na našem trhu (62%).

Vstupem do této sítě jednou pro vždy získáváte pevnou pozici ve struktuře s nárokem na výplatu provize z prodejů ve struktuře  a garancí, že další zájemci v pořadí budou automaticky řazení pod váš účet.

Binární systémO rozšiřování sítě v ČR se stará tento web. Jeho návštěvnost (TopList.cz) generuje další a další zájemce o pasivní příjem, kteří jsou do struktury průběžně umísťováni v pořadí, v jakém se registrují.

Protože daný systém je postaven na tzv. binárním modelu, pod každého účastníka jsou řazeni pouze dva další. To také zajišťuje rychlý růst sítě.

.

JAKÝ BUDE MŮJ PASIVNÍ PŘÍJEM?

V prodejní síti FGXpress je všem jejím účastníkům vyplácena, mimo jinéprovize z objemu prodeje 8% nebo 12%, a to z celé struktury pod nimi. Provize 8% z objemu prodeje vám bude vyplácena v případě, že při registraci nakoupíte některou z položek označených jako „50 QV“, provize 12% z objemu prodeje vám pak bude vyplácena při nákupu položky označené jako „100 QV“ (nebo položky s vyšší číselnou hodnotou).

Protože nelze přesně odhadovat, kolik účastníků se v následném období zapojí, nelze také uvádět přesnou výši provize, která vám bude v jednotlivých měsících vyplácena. Nicméně, vzhledem k současnému tempu registrací dosáhne váš příjem už druhý měsíc částky, za kterou jste při registraci nakoupil/a první produkt a v dalších měsících pak řádu jednotek tisíc korun. Ještě před uplynutím jednoho roku od vašeho vstupu dosáhne vyplácená provize  několika desítek tisíc korun měsíčně.

Protože rozšiřování sítě není v tomto případě závislé na aktivitě jejích účastníků, výše vyplácené provize je stabilně rostoucí, tedy bez výkyvů.

 

JAK MI BUDE PASIVNÍ PŘÍJEM VYPLÁCEN?

PayoneerV prodejní síti FGXpress je provize vyplácena týdně, a to na osobní účet každého účastníka. Z tohoto účtu pak lze peníze vybírat platební kartou, která je každému účastníkovi po jeho zaregistrování vydána. Jedná se o standardní platební kartu, kterou lze vybírat z bankomatu, platit na Internetu i v obchodech.

Vyplácený příjem samozřejmě podléhá zdanění v České republice. Splnění této povinnosti je pak záležitostí každého jednotlivého účastníka.

 

JAKÉ MÁM GARANCE?

Neriskujete vůbec nic. Při registraci si totiž za své peníze kupujete zboží – produkt, jako v kamenném obchodě nebo e-shopu. Pokud by pak pod váš účet do jednoho měsíce nebyly registrováni další účastníci, a následně by nepřišla i související provize z prodeje, druhý měsíc už byste si žádné produkty samozřejmě nekoupil/a.

.

. .Pasivní příjem

.

Komentáře nejsou povoleny.