Společnost ForeverGreen jmenovala nového prezidenta pro Evropu a provozního ředitele

Společnost ForeverGreen jmenovala nového prezidenta pro Evropu
Evropský prezident ForeverGreen Tomasz Stanislawski

Tomasz Stanislawski se s jedenadvacetiletými zkušenostmi v oboru stává Prezidentem pro Evropu.

ForeverGreen Worldwide Corporation (FVRG), přední společnost v oblasti přímého marketingu a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, dnes oznámila jmenování Tomasze Stanisławskiho evropským prezidentem.

Stanislawski si přináší z oboru přímého prodeje 21 let zkušeností a úspěchů. Dříve pracoval v Herbalife, Vision International, PartyLite a naposledy působil jako provozní ředitel pro Evropu u společnosti Vemma, dohlížející na chod firmy na 29 trzích v rámci celého evropského regionu. Jeho rozsáhlé zkušenosti zahrnují rozvoj a posilující operace, prodej, marketing a mezinárodní expanzi.

„Jsem rád, že přicházím k ForeverGreen v daném čase před zahájením listopadového evropského shromáždění v Mnichově. Jsme připraveni přinést naše vize, výrobky a obchodní příležitosti do všech evropských zemí. Jsem plný nadšení a odhodlaný směrovat společnost k novým vrcholům,“ vyjádřil se Stanislawski.

Spolu se zkušenostmi v oblasti přímého prodeje Tomasz získal i magisterský titul v oboru Obchod na Varšavské vysoké škole ekonomické. Hovoří třemi jazyky.

Blake Schröder, současný prezident pro Evropu, převezme ve ForeverGreen pozici provozního ředitele. Před nástupem do firmy v loňském roce působil Schröder jako právní poradce a evropský prezident u významné directmarketingové společnosti a byl zapojen a odpovědný za růst několika mezinárodních podnikatelských aktivit této společnosti.

„Blakeovy zkušenosti a znalosti byly obrovským faktorem pro růst v Evropě. Po jeho úspěchu v evropském regionu se těšíme, že jeho odborná kvalifikace přispěje k organizaci jako celku,“ poznamenal generální ředitel Ron Williams o nové roli Schrödera.

Zdroj: forevergreen.org