Společnost ForeverGreen pokročila v podnikání v Asii a Kolumbii

ForeverGreen Worldwide Corp. (FVRG), přední společnost přímého prodeje a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, dnes oznámila, že dosáhla významného pokroku na celém světě, konkrétně v Asijském regionu a Kolumbii v rámci Jižní Ameriky.

Národní ústav pro potraviny a monitorování léčiv (INVIMA) v Kolumbii poskytl výrobkům společnosti PowerStrips™ (Energetické proužky) hygienickou registraci Zdravotnický prostředek rizika 1.

Žádost společnosti o licenci na provozování MLM v Thajsku byla schválena. Získala také dovozní licenci pro kosmetiku, schválení FDA pro pleťové masky a pro PowerStrips registraci Zdravotní způsobilosti prostředku 1. třídy.

Forever Green Tchaj-wan uspořádala předstartovní akci v Taipei. Prezidentka Brenda Huong seznámila tisk s podstatou a nastínila budoucnost FG Tchaj-wan pro členy a potenciální spolupracovníky. Prezident pro Asii, Bob Mower Steed, představil příležitosti rychle se rozvíjející na Tchaj-wanu a ve všech zbývajících oblastech Číny, které poskytnou členům FG na Tchaj-wanu silnou strategickou výhodu v příštích měsících.

Bob Mower Steed poznamenal: „Pod vedením Generální ředitele pro Tchaj-wan, Stevena Wu, trh roste rychle. Kancelář je plně obsazena profesionálními, dobře vyškolenými zaměstnanci, výrobek je do země dopravován a dále i přepravován rychle a efektivně. Trh je připraven pro výrazný růst a my jsme povzbuzeni počtem a kvalitou profesionálních členů sítě, kteří jsou našimi partnery. Ve zbývajícím období roku 2015 bychom měli zaznamenat silný růst, přetrvávající i v roce 2016.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *