Společnost ForeverGreen pořádá předzahajovací akci v Latinské Americe a připravuje zahajovací akci v Evropě

ForeverGreen

ForeverGreen Worldwide Corp. (FVRG), přední společnost přímého prodeje a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, nedávno oznámila předzahájení uvedení exkluzivního hubnoucího programu Ketopia na trh v Latinské Americe.

Zahajovací akce pro Latinskou Ameriku se konala v mexickém Cancúnu od 29. do 31. října. Společnost prodala na akci dovezené soupravy Ketopia v celkové hodnotě 50.000 dolarů. Předstartovní akce je způsob, jak otestovat trh a zaznamenat reakci regionu na produkt. Společnost očekává významné zvýšení prodeje, protože produkt bude členům snadno dostupný v průběhu příštího týdne.

„Byli jsme připraveni a nažhaveni hostit první regionální akci pro Latinskou Ameriku. Tato prvotřídní událost byla umožněna hlavními představiteli dvanácti zemí Latinské Ameriky, abychom společně oslavili oficiální vstup na trh v pro společnost třetí nejvýznamnější světové oblasti. Účastníci měli možnost učit se od nejlepších distributorů z celého světa, zatímco jsme se zakladatelem, předsedou představenstva a generálním ředitelem Ronem Williamsem a prezidentkou Brendou Huang projednávali akční plány, které položí základy pro úspěch v roce 2016,“ uvedl prezident pro Latinskou Ameriku Jorge Alvarado.

Vstup na evropský trh se koná 6. až 8. listopadu v německém Mnichově. V průběhu evropské akce bude region seznámen s novými produkty, včetně Pulse-8 (program mimo jiné na podporu kardiovaskulárního systému) a Fixxu (vynikající čokoládová koktejlová potravinová náhražka s 24 karátovým jedlým plátkovým zlatem pro podporu hmotnostního managementu).

„V minulosti fungoval evropský region primárně na základě „obklopovacího“ modelu. S rozšířením ještě větší dostupnosti některých výrobků v Evropě se obrat navýší o výrobky, které byly dříve k dispozici pouze v některých zemích. Evropa byla nejrychleji rostoucím regionem s obklopovacím modelem a my plně očekáváme, že výrobky, které jsou zavedeny v Evropě poprvé, nastartují další úspěšné období evropského růstu,“ poznamenal Tomasz Stanislawski, prezident pro Evropu.

Zdroj: Nicole Dunkley

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *