ForeverGreen představuje produktovou řadu zažívacích enzymů Ketopia

KetopiaForeverGreen Worldwide Corp., přední společnost přímého prodeje a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, oznámila zavedení nové řady výrobků „Zažívací enzymy Ketopia“ jako součást hubnoucího programu Ketopia.

Většina enzymových doplňků nezvládne podporovat zažívací systém organismu a jeho nezbytný detoxikační proces, ale ForeverGreen Ketopia zažívací enzymy jsou navrženy tak, aby napomohly trávení a maximalizovaly užitek klíčových živin.

Enzymy pomáhají růstu nových buněk a tkání, což je zapotřebí při odstraňování látek z organismu,
a to zejména během hubnutí a detoxikace. Enzymy jsou základem energie a vitality všech živočichů. Produkt byl představen minulý víkend na únorové Fly-In akci společnosti ForeverGreen.

Na akci rovněž vystoupil jako host Dominic D’Agostino, PhD., který hovořil o přednostech ketogenních diet. Primárním cílem jeho výzkumu je vývoj a testování metabolických terapií, které zahrnují ketogenní diety a ketonové doplňky pro vyvolání terapeutické nutriční ketózy.

Dr. D’Agostino je odborný asistent v Ústavu molekulární farmakologie a fyziologie na University
of South Florida Morsani College of Medicine. Je také vedoucím vědeckým pracovníkem výzkumu
v Institute for Human and Machine Cognition (Ústavu pro poznání člověka a strojů, rozvíjející nové technologie, zaměřené na využití a rozšíření lidských schopností).

Jeho výzkum je podporován Úřadem pro námořní výzkum, Ministerstvem obrany a soukromými organizacemi a nadacemi. Je jedním z předních světových odborníků v nově vznikajícím vědním oboru, zabývajícím se exogenním ketonem a jeho nutričním výzkumem.

Zdroj: Nicole Dunkley