Společnost ForeverGreen získává Cenu DSMA za růst pro rok 2015

ForeverGreen CEO Ron Williams

ForeverGreen Worldwide Corp., přední společnost přímého prodeje a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, oznámila, že na druhém ročníku podzimního sympozia Řídící asociace přímého prodeje (DSMA) obdržela Cenu za růst pro rok 2015 této oborové organizace.

Ocenění DSMA vzdávající čest celé řadě úspěchů sestávají z šesti cen pro jednotlivce a výkonné týmy. DSMA státu Utah byla založena v roce 2005 s cílem vyvolat spolupráci mezi tamními společnostmi založenými na přímém prodeji a souvisejícími podniky a organizacemi.

„Jsme poctěni získáním tohoto ocenění DSMA. Tvrdě pracujeme, abychom byli příkladnou společností v našem odvětví a v Utahu. Chápeme, že existuje mnoho silných společností v oboru, a být uznávanými pro naše standardy a fantastický růst znamená pro naši organizaci mnoho. Očekáváme zrychlení našeho růstu, protože ve Spojených státech a Kanadě zvyšujeme prodej programem hubnutí Ketopia a produkt v nadcházejících měsících představíme v jiných oblastech světa,“ uvedl finanční ředitel Jack Eldridge.

ForeverGreen byla na ocenění Organizačního sdružení přímého prodeje za rok 2015 nominována ve čtyřech různých kategoriích. „Jsme vděční, že jsme spolu s tolika renomovanými firmami z oboru byli na toto uznání zvažováni, a je pro nás čest, že jsme pro Cenu DSMA za růst byli vybráni,“ řekl generální ředitel Craig Smith.

Zdroj: Nicole Dunkley