Společnost ForeverGreen jmenovala Dr. Balamurali Ambati do vědecké rady společnosti

balamurali_ambatiForeverGreen Worldwide, přední společnost přímého prodeje a dodavatel výrobků zaměřených na zdraví, oznámila, že se členem její vědecké rady stane Dr. Balamurali Ambati, Ph.D., M. D.

V roce 1995 vstoupil Ambati ve věku sedmnácti let do Guinessovy knihy rekordů jako nejmladší lékař na světě. Získal řadu ocenění, včetně Ceny Ludwiga von Sallmanna pro klinické lékaře – vědce udílené ARVO Foundation (The Association for Research in Vision and Ophthalmology, Inc. – Nadací Asociace pro výzkum zraku a oftamologii) v roce 2014 a Ceny Troutman-Véronneau (Cena Richarda C. Troutmana, MD a Suzanne Véronneau, MD) Panamerické oftalmologické asociace v roce 2013.
Za své úspěchy obdržel rovněž Čtvrté Ocenění za lékařství, udělované Ústavem pro výzkum a dokumentaci ve společenských vědách (IRDS), založeným v Lakhnaú (hlavní město indického státu Uttarpradéš).

V současné době se specializuje na transplantace rohovky, umělé rohovky, LASIK (Laser – Assisted in situ Keratomileusis) chirurgii a odstranění šedého zákalu. Dr. Ambati také věnuje svůj čas práci pro Létající oční nemocnici a provedl chirurgické zákroky a odborně školil i chirurgy v Malajsii a Ghaně.

Dr. Ambati se ke společnosti připojuje jako vývojový člen nového revolučního a vědeckého výrobku, součásti globálního modelu Xpress.

„Podobné posílení je snem každé společnosti. Ale v našem oboru je sen zhodnocován v násobcích. Věřím, že náš obor a obchodní komunita tuto událost shledá jako velmi atraktivní pro úspěch,“ prohlásil Ron Williams, generální ředitel společnosti ForeverGreen.

Společnost ForeverGreen prodala už více než 30 milionů balení PowerStrips

FG2ForeverGreen Worldwide Corporation (FVRG), přední společnost přímého prodeje a dodavatel výrobků zaměřených na zdraví oznámila, že dosáhla významného milníku, když překonala hranici 30 milionů prodaných balení PowerStrips.

PowerStrips jsou i nadále číslem jedna v prodeji našich výrobků na celém světě. Tento obálkový produktový model je tak výjimečný, že jedinečným způsobem umožňuje oslovit zákazníky po celém světě ve více než 200 zemích a oblastech,“ uvedl šéf prodeje Joe Jensen.

PowerStrips jsou Prostředkem zdravotní způsobilosti 1. třídy a jsou unikátně navrženy tak, aby poskytovaly dočasnou úlevu od drobných bolestí.

Moderní technologie, staleté znalosti o energiích organismu a přírodní prvky, které do výroby PowerStrips vstupují, zajišťují optimální dočasnou úlevu od obvyklých potíží. Pomáhají přesměrovat přirozené tělesné teplo a energii do částí těla, na nichž jsou PowerStrips aplikovány.

 

O ForeverGreen v celosvětovém kontextu

ForeverGreen Worldwide Corporation vyvíjí, vyrábí a distribuuje rozsáhlou řadu stoprocentně přírodních potravin a výrobků do Severní Ameriky, Austrálie, Evropy, Asie, Afriky a Jižní Ameriky, včetně nové celosvětové nabídky PowerStrips, SolarStrips a BeautyStrips.

Nabízejí také novou hubnoucí řadu Ketopia určenou pro Severoamerický trh spolu s Azul a FrequenSea, celopotravinové nápoje, exkluzivními výrobky z odvětví mořského fytoplanktonu, řadu celopotravinových výrobků na konopné bázi, podporu imunity, produkty pro řízení tělesné hmotnosti, sušenou L-argininovou výživu Puls-8 a čokoládu Fixx s 24 karátovým jedlým plátkovým zlatem.

ForeverGreen představuje produktovou řadu zažívacích enzymů Ketopia

KetopiaForeverGreen Worldwide Corp., přední společnost přímého prodeje a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, oznámila zavedení nové řady výrobků „Zažívací enzymy Ketopia“ jako součást hubnoucího programu Ketopia.

Většina enzymových doplňků nezvládne podporovat zažívací systém organismu a jeho nezbytný detoxikační proces, ale ForeverGreen Ketopia zažívací enzymy jsou navrženy tak, aby napomohly trávení a maximalizovaly užitek klíčových živin.

Enzymy pomáhají růstu nových buněk a tkání, což je zapotřebí při odstraňování látek z organismu,
a to zejména během hubnutí a detoxikace. Enzymy jsou základem energie a vitality všech živočichů. Produkt byl představen minulý víkend na únorové Fly-In akci společnosti ForeverGreen.

Na akci rovněž vystoupil jako host Dominic D’Agostino, PhD., který hovořil o přednostech ketogenních diet. Primárním cílem jeho výzkumu je vývoj a testování metabolických terapií, které zahrnují ketogenní diety a ketonové doplňky pro vyvolání terapeutické nutriční ketózy.

Dr. D’Agostino je odborný asistent v Ústavu molekulární farmakologie a fyziologie na University
of South Florida Morsani College of Medicine. Je také vedoucím vědeckým pracovníkem výzkumu
v Institute for Human and Machine Cognition (Ústavu pro poznání člověka a strojů, rozvíjející nové technologie, zaměřené na využití a rozšíření lidských schopností).

Jeho výzkum je podporován Úřadem pro námořní výzkum, Ministerstvem obrany a soukromými organizacemi a nadacemi. Je jedním z předních světových odborníků v nově vznikajícím vědním oboru, zabývajícím se exogenním ketonem a jeho nutričním výzkumem.

Zdroj: Nicole Dunkley

ForeverGreen rekapituluje hlavní události roku 2015 a strategii růstu pro rok 2016

FG2ForeverGreen Worldwide Corp. (FVRG) přední společnost přímého prodeje a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, nedávno zveřejnila klíčové úspěchy dosažené v roce 2015 a stanovuje výhled pro agresivní přístup k ziskovosti v roce 2016.

„V roce 2015 ForeverGreen zaznamenala růst přibližně o 14%. Učinili jsme zkušenost s několika jednorázovými náklady v souvislosti s upevněním naší značky, které v roce 2016 neočekáváme. V roce 2016 budeme pokračovat v růstu, zatímco zesílíme úsilí o ještě vyšší efektivitu a ziskovost,“ uvedl finanční ředitel společnosti Jack Eldridge.

Obchodní ukazatele a hlavní události roku 2015:

▪ Oficiální předuvedení nového produktu Ketopia v Severní Americe, Mexiku, Austrálii a Japonsku

▪ Vstup na trh farmářských výrobků v globálním měřítku

▪ Obdržení kýženého BSCG (Kontrolní skupina Zakázaných látek) anti-dopingového certifikátu pro PowerStrips

▪ Prodaný dvacetimiliontý PowerStrip

▪ Růst v Evropě – rozšíření a zkvalitnění činnosti v Evropě uspokojením objednávek z evropského skladu (v Polsku), zkrácení dodacích lhůt a snížení nákladů na dopravu, jakož i zavedení nových produktů Fixx a Pulse-8 do regionu

▪ Jmenování Blakea Schrödera novým provozním ředitelem a Tomasze Stanislawskeho Prezidentem pro Evropu

▪ Výrazné snížení nákladů na dopravu zavedením sledovatelné (vlastnost nezbytná např. pro kontrolu kvality a bezpečnosti potravin) lodní dopravy, lokálního pick-up centra v Africe a místní a regionální přepravy v jiných oblastech světa

▪ Snížení prodejních a marketingové nákladů ve formě procentuálního podílu z tržeb

▪ Získání ocenění Best of State for product distribution (Nejlepší na území státu v oblasti distribuce výrobků), udělené The MountainWest Capital Network (Síťová organizace pro podporu podnikatelských úspěchů, podnikatelů a profesionálů státu Utah) v rámci žebříčku nejrychleji rostoucích společností, získání ocenění od Direct Sales Management Association (Asociace řízení přímého prodeje) za růst v roce 2015 a obsazení 28. místa na žebříčku 100 nejlepších veřejných společností státu Utah v Utah Business Magazine

Cíle a priority pro rok 2016:

▪ Strategická expanze na mezinárodní úrovni, zahrnující nové unikátní produkty v závislosti na jedinečnosti místních trhů

▪ Cílená produktová expanze na klíčových trzích jako je Japonsko, Austrálie a Mexiko

▪ Oficiální uvedení Ketopia na trh v Severní Americe v lednu

▪ Nárůst aktuální produktové řady na světových trzích

▪ Vylepšování oblasti informačních technologií, včetně aktualizací naší on-line dostupnosti na úrovni světové třídy

▪ Zvyšování výkonnosti prostřednictvím snižování nákladů a alokace zdrojů

▪ Více členů bude provozovat podnikání ve své domácí měně

„Již jsme započali pracovat na tom, aby byl rok 2016 ještě efektivnější a výnosnější,“ uvedl výkonný ředitel Ron Williams. „Některé okamžité změny umožňují většímu počtu našich členů podnikat ve svých domovských měnách, což vylepší systém stability a životnost členů. Na mezinárodní úrovni se nám podařilo identifikovat místa vyšší ziskovosti.

V důsledku toho jsme přesunuli zdroje a personál do efektivnějších lokací a pozic s cílem podpořit výraznější ziskovost regionů a eliminovat náklady v oblastech se ziskovostí nízkou. Také jsme snížili náklady společnosti a mzdy s důrazem na rozšíření zásob a růst. Rádi bychom poděkovali našim investorům za jejich podporu a trpělivost v průběhu výzev, jimž jsme čelili v roce 2015. V budoucnu budeme jako společnost hledět, abychom byli více transparentní a aktuální vůči trhu, stejně jako budeme pokračovat v růstu a dosažení našich cílů v roce 2016.“

Vize 2016 od vašeho výkonného ředitele

Vážená rodino ForeverGreen!Ron-Williams

V průběhu prosince jsem si vzal nějaký čas na to být stranou od telefonů a kanceláře a studoval jsem úspěchy a výzvy roku 2015 s cílem využít je pro náš společný rok 2016.

Od čísel k regionům, rozpočtům a samozřejmě internímu týmu – ano, očistit se je vždy zdravým způsobem, jak zůstat uvnitř naší vize. Během tohoto očištění jsem stanovil a zvolil způsob podpory správných vedoucích pracovníků na správných místech. Nyní mají ty správné pravomoci!

S vědomím, že jsme na cestě k úspěchu, jsem chtěl být upřímný a zřetelný v posunu kupředu. Chci předložit plán založený na faktech a nezávislých znalcích, nikoliv na emocích nebo přesvědčení. Samozřejmě, že byl tento proces velmi poučný v tom, že vždy můžeme učinit více, abychom byli co nejvýkonnější.

Za prvé, základy našeho společenství stojí v tisících živých a zdravých lidí, nakolik jsme si stanovili za cíl zlepšit svět s vizí větší než my všichni, takže nikdo z nás nám nemůže stát v cestě.

I přesto, že rok 2015 byl rok rušný, naplněný činností a vývojem, byl to opět náš nejvýznamnější rok v historii a všechno to začalo na našem mezinárodním Welcome Home Convention (Shromáždění Vítejte doma) v Las Vegas. Vzešli noví All-Stars a byl ohlášen nový vzhled a značka. Byla prezentována nová videa „Welcome Home“ a „The Journey“. Vytvořili jsme registrace, sklady, kanceláře a pick-up centra, které poskytují služby zhruba v 92 zemích světa! To bylo nákladné, nemluvě o vynaložených prostředcích na novou logistiku a nepřipomínaje tři léta meziroční inflace.

V průběhu dalších měsíců následovaly naše regionální starty v Evropě, Latinské Americe, Japonsku a Austrálii… Tento víkend se Ketopia dostává na mezinárodní úroveň, neboť s ohromným nadšením vstupujeme na trhy v Severní Americe. Jsou zavedeny strategie k uzpůsobení programů Ketopia ve vašem regionu. Tato akce byla zakončena vykřičníkem v podobě vzájemného zemětřesení U of You (Vy z Vás – jednodenní trénink založený na osobních zkušenostech). Ano, rok 2015 přinesl zásadní předpoklady pro nespoutaně úspěšný rok 2016!

Když jsme se zabývali rokem 2016, trochu se nám zatočila hlava, zatímco jsme se vnitřně čistili a zdokonalovali příležitost. Dokončení se blíží nová webová kancelář, registrační stránka a nákupní košík! Kromě toho musíme navrhnout zdravé strategie, které budou zahrnovat posílení „Matching bonusu“ a úpravu „X-Tribe“ („kmenový“ bonus za nové členy).

Už na tento Nový rok jsme započali plánování mezinárodního marketingového administrativního týmu, který nic nevykonává, ale slouží zvláštním potřebám na mezinárodních trzích pro zefektivnění komunikace, grafiky a překladů. Kromě toho jsem se osobně účastnil webinářů pro západní a východní Evropu, celou Latinskou Ameriku, oblasti Číny a Tchaj-wanu, Austrálie a Nového Zélandu, Izraele, Spojených států, Kanady, Thajska, Filipín, Singapuru, Indonésie, Vietnamu a jiné! Toto budu činit i nadále na měsíční bázi, s cílem přetavit vizi a příležitost v úsilí zůstat ve spojení při získávání nových perspektiv a zákazníků.

A konečně, abychom potvrdili, že jsme těmi, o nichž tvrdíme, že jimi jsme, U of You pokračuje nadále, aby rozsvítil každého!

Na závěr to prohlásím znovu: „Nikdy dokonalé, vždy progresivní!“ Budeme pokračovat v inovacích na vašich specifických trzích! Ketopia je v roce 2016 na cestách po celém světě!

Miluji tuto společnost a naši rodinu v ní! Pojďme uspět v našem podnikání nejlepším možným způsobem! Pamatujte, že existují tisíce způsobů, jak být v čele, nalezněte nyní jediný. Zůstaňte svěží a ForeverGreen!

S úctou,

Ron Williams
Zakladatel, Předseda představenstva a Výkonný ředitel

Zdroj: forevergreen.org

Společnost ForeverGreen informuje o výsledcích za třetí čtvrtletí 2015: zvýšení tržeb o 4,6% na 16,6 milionů USD

FG2

ForeverGreen Worldwide Corp. (FVRG), přední společnost přímého prodeje a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, dnes oznámila finanční výsledky za třetí čtvrtletí, končící 30. 9. 2015.

Hlavní ekonomické ukazatele třetího čtvrtletí:

 • Tržby vzrostly z 15.880.244 na 16.606.907 USD, oproti 3. čtvrtletí 2014 jde o nárůst o 4,6%
 • Hrubý zisk vzrostl na 12.723.987 ve srovnání s 12.499.786 USD v průběhu 3. čtvrtletí 2014
 • Provozní ztráta byla 278.462 ve srovnání s provozním příjmem ve výši 317.263 USD
 • Čistá ztráta činila 371.401 (0,01) EPS proti čistému zisku ve výši 203.343 USD a 0,01 EPS (index ziskovosti akcií)
 • Bez jednorázových nákladů činila čistá ztráta 371.401 USD oproti čistým příjmům ve výši  203.343 USD v průběhu 3. čtvrtletí 2014
 • Úrokové náklady poklesly na 76.633 a 0,5% tržeb v porovnání s 113.101 USD a 0,7% tržeb v průběhu 3. čtvrtletí 2014
 • Odložené tržby ve výši 1.785.338 v porovnání s 171.885 USD z 31. prosince 2014

Nejvýznamnější události třetího čtvrtletí:

 • Kontrolní skupina zakázaných látek (BSCG) udělila PowerStrips certifikát prostředku neobsahujícího zakázané látky
 • Společnost předběžně uvedla na trh špičkový hubnoucí program Ketopia, jenž dosáhl tržeb ve výši 1 milionu USD v prvních 12 prodejních dnech a více než 4 milionů USD ke dni dnešnímu
 • Společnost oficiálně založila subjekt v Brazílii, na jednom z pěti největších trhů v odvětví
 • Společnost založila místní distribuci a místní dodávková střediska v několika afrických zemích
 • Celostátní zpravodajské kanály CNN iReport a USA Today sdílejí video společnosti vyzdvihující přínosy programu Ketopia

Události třetího čtvrtletí v dalších souvislostech

 • Vzrůst tržeb na 49.884.864 oproti 40.544.486 USD, 23% nárůst
 • Hrubý zisk vzrostl na 37.769.200 z 31.710.515 USD, 19.1% nárst
 • Provozní ztráta 1.039.763 v porovnání s provozní ziskem 996.624 USD během prvních tří čtvrtletí roku 2014
 • Čistá ztráta 1.482.820 a (0,06) EPS ve srovnání s čistým příjmem 839.250 USD a 0.04 EPS v průběhu prvních devíti měsíců roku 2014
 • Úrokové náklady klesly na 215.849 ve srovnání s 258.359 USD během srovnatelných období v roce 2014
 • Celková hodnota aktiv vzrostla na 10.442.462 ze 7.709.633 USD z 31. prosince 2014
 • Celková hodnota pasiv vzrostla na 10.623.055 z 8.086.341 USD z 31. prosince 2014

„V průběhu července jsme předběžně zahájili prodej našeho systému výrobků Ketopia v Severní Americe. Toto zavedení vyústilo v několik jednorázových nákladů, jež v budoucnu neočekáváme. Bezprostřední úspěch produktu předčil naše očekávání a vytvořil nevyřízené případy. Naši akcionáři zaznamenají na konci čtvrtletí dramatický nárůst budoucích výnosů. Kdyby byly bývaly veškeré objednávky vyřízeny, byla by finanční zpráva za třetí čtvrtletí významně pozitivně ovlivněna. Zpoždění bylo od té doby vyřešeno a produkt je v současné době dodáván do 24 hodin od objednání. Do budoucna očekáváme dramatický nárůst prodeje Ketopia. Oficiálně uvedeme na trh tento produkt v lednu a spustíme jeho zavedení na celém světě,“ poznamenal Jack Eldridge, finanční ředitel ForeverGreen.

„Zavedení naší řady Farmářský trh do nových zemí bude navíc i nadále zvyšovat tržby. Ve výsledku očekáváme, že se naše ziskovost a hrubá marže navýší o několik procentních bodů, nakolik jsme svědomitě pracovali na posunu vpřed. Ve čtvrtém čtvrtletí a na začátku roku 2016 by měl být patrný značný nárůst tržeb a zisku,“ pokračoval.

Zdroj: Nicole Dunkley

Superpotravina všech superpotravin

Mořský fytoplankton zůstává i nadále jednou z vlajkových lodí patentovaných surovin ForeverGreen. Může nás těšit, že ForeverGreen jako jediná společnost v oboru poskytuje svým členům na celém světě vysoce kvalitní výrobky, které obsahují otevřené buňky mořského fytoplanktonu.

Superpotravina všech superpotravin - mořský fytoplankton

Mořský fytoplankton tvoří mikroskopické organismy přirozeně se vyskytující v oceánech Země. Jsou základem mořského potravního řetězce a jak známo jedním z nejlepších přirozeně se vyskytujících zdrojů výživy na planetě!
Mořský fytoplankton jsou celé potravinové továrny známé svým obsahem řady aminokyselin, stopových prvků, vitamínů, enzymů, esenciálních mastných kyselin a antioxidantů. Jsou mnohem výživnější než mořské řasy, chaluhy, mořské trávy a všechny ostatní mořské rostliny. Mořský fytoplankton od ForeverGreen je konkrétně získáván z jedinečné oblasti v Severozápadním Pacifiku, kde mořský fytoplankton roste v hojnosti, a to jak co do svého množství, tak co do počtu druhů. (Mořský) Fytoplankton nacházející se ve výrobcích ForeverGreen ve skutečnosti obsahuje více než 200 různých druhů (mořského fytoplanktonu).

(Mořský) Fytoplankton obsažený v produktech ForeverGreen se získává pomocí patentovaného postupu, který z něj učiní „otevřené buňky“. To znamená, že skořápka z oxidu křemičitého, která obklopuje tyto rostliny, byla odstraněna, což umožňuje organismu rychle a účinně vstřebávat bohaté množství živin, poskytované těmito mikroskopickými rostlinami. Žádný jiný mořský fytoplankton se množstvím živin, jež si vaše tělo zasluhuje, nepřibližuje bez této patentované technologie, přinášené výhradně ForeverGreen.
ForeverGreen nabízí mořský fytoplankton prostřednictvím řady výrobků, mezi něž patří FrequenSea®, Azul™, Pure™ a SolarStrips™. Pokud jste tak již neučinili nebo pokud nyní dostáváte jen nízkou dávku mořského fytoplanktonu, doporučujeme vám objednat jeden z těchto úžasných produktů ještě dnes!

„Když se dívám pohledem vědce na nutriční analýzu mořského fytoplanktonu poskytovaného ForeverGreen, spatřuji zázrak přírody a výživy. Obsahuje téměř všechny složky živin nezbytných pro vyvážený a zdravý život. A se svým skutečně obrovským množstvím obsažené energie obstojí mořský fytoplankton jako jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejkvalitnější zdroj výživy na Zemi.“– Adam Saucedo, MD (akademický titul doktora medicíny).

Zdroj: forevergreen.org

Společnost ForeverGreen pořádá předzahajovací akci v Latinské Americe a připravuje zahajovací akci v Evropě

ForeverGreen

ForeverGreen Worldwide Corp. (FVRG), přední společnost přímého prodeje a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, nedávno oznámila předzahájení uvedení exkluzivního hubnoucího programu Ketopia na trh v Latinské Americe.

Zahajovací akce pro Latinskou Ameriku se konala v mexickém Cancúnu od 29. do 31. října. Společnost prodala na akci dovezené soupravy Ketopia v celkové hodnotě 50.000 dolarů. Předstartovní akce je způsob, jak otestovat trh a zaznamenat reakci regionu na produkt. Společnost očekává významné zvýšení prodeje, protože produkt bude členům snadno dostupný v průběhu příštího týdne.

„Byli jsme připraveni a nažhaveni hostit první regionální akci pro Latinskou Ameriku. Tato prvotřídní událost byla umožněna hlavními představiteli dvanácti zemí Latinské Ameriky, abychom společně oslavili oficiální vstup na trh v pro společnost třetí nejvýznamnější světové oblasti. Účastníci měli možnost učit se od nejlepších distributorů z celého světa, zatímco jsme se zakladatelem, předsedou představenstva a generálním ředitelem Ronem Williamsem a prezidentkou Brendou Huang projednávali akční plány, které položí základy pro úspěch v roce 2016,“ uvedl prezident pro Latinskou Ameriku Jorge Alvarado.

Vstup na evropský trh se koná 6. až 8. listopadu v německém Mnichově. V průběhu evropské akce bude region seznámen s novými produkty, včetně Pulse-8 (program mimo jiné na podporu kardiovaskulárního systému) a Fixxu (vynikající čokoládová koktejlová potravinová náhražka s 24 karátovým jedlým plátkovým zlatem pro podporu hmotnostního managementu).

„V minulosti fungoval evropský region primárně na základě „obklopovacího“ modelu. S rozšířením ještě větší dostupnosti některých výrobků v Evropě se obrat navýší o výrobky, které byly dříve k dispozici pouze v některých zemích. Evropa byla nejrychleji rostoucím regionem s obklopovacím modelem a my plně očekáváme, že výrobky, které jsou zavedeny v Evropě poprvé, nastartují další úspěšné období evropského růstu,“ poznamenal Tomasz Stanislawski, prezident pro Evropu.

Zdroj: Nicole Dunkley

Společnost ForeverGreen získává Cenu DSMA za růst pro rok 2015

ForeverGreen CEO Ron Williams

ForeverGreen Worldwide Corp., přední společnost přímého prodeje a poskytovatel výrobků zaměřených na zdraví, oznámila, že na druhém ročníku podzimního sympozia Řídící asociace přímého prodeje (DSMA) obdržela Cenu za růst pro rok 2015 této oborové organizace.

Ocenění DSMA vzdávající čest celé řadě úspěchů sestávají z šesti cen pro jednotlivce a výkonné týmy. DSMA státu Utah byla založena v roce 2005 s cílem vyvolat spolupráci mezi tamními společnostmi založenými na přímém prodeji a souvisejícími podniky a organizacemi.

„Jsme poctěni získáním tohoto ocenění DSMA. Tvrdě pracujeme, abychom byli příkladnou společností v našem odvětví a v Utahu. Chápeme, že existuje mnoho silných společností v oboru, a být uznávanými pro naše standardy a fantastický růst znamená pro naši organizaci mnoho. Očekáváme zrychlení našeho růstu, protože ve Spojených státech a Kanadě zvyšujeme prodej programem hubnutí Ketopia a produkt v nadcházejících měsících představíme v jiných oblastech světa,“ uvedl finanční ředitel Jack Eldridge.

ForeverGreen byla na ocenění Organizačního sdružení přímého prodeje za rok 2015 nominována ve čtyřech různých kategoriích. „Jsme vděční, že jsme spolu s tolika renomovanými firmami z oboru byli na toto uznání zvažováni, a je pro nás čest, že jsme pro Cenu DSMA za růst byli vybráni,“ řekl generální ředitel Craig Smith.

Zdroj: Nicole Dunkley

Seznamte se s Martinem Ryšanem z ForeverGreen na úrovni 5-Stars

Seznamte se s Martinem Ryšanem z ForeverGreen na úrovni 5-Stars
Martin Ryšan z ForeverGreen

ForeverGreen oceňuje pokrok Martina Ryšana na pozici 5-Star. Ryšan vyniká jak osobně, tak profesionálně od chvíle, kdy se ztotožnil s výrobky FGXpress. S více než dvaceti lety zkušeností ze síťového marketingu Ryšan věří, že FGXpress umožňují globální příležitost, a tvrdí: „Obálkový model FGXpress členům umožňuje vybudovat podnikání v téměř každé zemi na světě.“

ForeverGreen má silný obchodní model, který nadále roste po celém světě. Ryšan si tento model osvojil. „ForeverGreen má jednoduchý obchodní model, používejte a sdílejte jej,“ řekl Ryšan.

Po spuštění Farmářského trhu a U for You (Jednodenní zkušenostní školení, které poskytuje prvotřídní multi-smyslový zážitek.) zaznamenala ForeverGreen nárůst „životnosti“ svých členů. „ForeverGreen vnímám jako největší společnost v historii síťového marketingu,“ řekl Ryšan.

ForeverGreen je hrdá na Martina Ryšana a vše, co činí pro růst svého podnikání. To vyžaduje tvrdou práci, vášeň pro dobrou věc a vytrvalost k jejímu dosažení, což Ryšan má.

Se stálým růstem a členy, jako je Ryšan, věříme, že ForeverGreen bude i nadále vynikat a expandovat. Ryšan je z oboru a ví, že s vytrvalostí a tvrdou prací se mohou podařit velké věci. Ryšan poznamenal: „Všechno je o načasování. – Učiňte právě velký krok kupředu a odhodlaně pokračujte!“