Seznamte se s Martinem Ryšanem z ForeverGreen na úrovni 5-Stars

Seznamte se s Martinem Ryšanem z ForeverGreen na úrovni 5-Stars
Martin Ryšan z ForeverGreen

ForeverGreen oceňuje pokrok Martina Ryšana na pozici 5-Star. Ryšan vyniká jak osobně, tak profesionálně od chvíle, kdy se ztotožnil s výrobky FGXpress. S více než dvaceti lety zkušeností ze síťového marketingu Ryšan věří, že FGXpress umožňují globální příležitost, a tvrdí: „Obálkový model FGXpress členům umožňuje vybudovat podnikání v téměř každé zemi na světě.“

ForeverGreen má silný obchodní model, který nadále roste po celém světě. Ryšan si tento model osvojil. „ForeverGreen má jednoduchý obchodní model, používejte a sdílejte jej,“ řekl Ryšan.

Po spuštění Farmářského trhu a U for You (Jednodenní zkušenostní školení, které poskytuje prvotřídní multi-smyslový zážitek.) zaznamenala ForeverGreen nárůst „životnosti“ svých členů. „ForeverGreen vnímám jako největší společnost v historii síťového marketingu,“ řekl Ryšan.

ForeverGreen je hrdá na Martina Ryšana a vše, co činí pro růst svého podnikání. To vyžaduje tvrdou práci, vášeň pro dobrou věc a vytrvalost k jejímu dosažení, což Ryšan má.

Se stálým růstem a členy, jako je Ryšan, věříme, že ForeverGreen bude i nadále vynikat a expandovat. Ryšan je z oboru a ví, že s vytrvalostí a tvrdou prací se mohou podařit velké věci. Ryšan poznamenal: „Všechno je o načasování. – Učiňte právě velký krok kupředu a odhodlaně pokračujte!“