Společnost ForeverGreen jmenovala Dr. Balamurali Ambati do vědecké rady společnosti

balamurali_ambatiForeverGreen Worldwide, přední společnost přímého prodeje a dodavatel výrobků zaměřených na zdraví, oznámila, že se členem její vědecké rady stane Dr. Balamurali Ambati, Ph.D., M. D.

V roce 1995 vstoupil Ambati ve věku sedmnácti let do Guinessovy knihy rekordů jako nejmladší lékař na světě. Získal řadu ocenění, včetně Ceny Ludwiga von Sallmanna pro klinické lékaře – vědce udílené ARVO Foundation (The Association for Research in Vision and Ophthalmology, Inc. – Nadací Asociace pro výzkum zraku a oftamologii) v roce 2014 a Ceny Troutman-Véronneau (Cena Richarda C. Troutmana, MD a Suzanne Véronneau, MD) Panamerické oftalmologické asociace v roce 2013.
Za své úspěchy obdržel rovněž Čtvrté Ocenění za lékařství, udělované Ústavem pro výzkum a dokumentaci ve společenských vědách (IRDS), založeným v Lakhnaú (hlavní město indického státu Uttarpradéš).

V současné době se specializuje na transplantace rohovky, umělé rohovky, LASIK (Laser – Assisted in situ Keratomileusis) chirurgii a odstranění šedého zákalu. Dr. Ambati také věnuje svůj čas práci pro Létající oční nemocnici a provedl chirurgické zákroky a odborně školil i chirurgy v Malajsii a Ghaně.

Dr. Ambati se ke společnosti připojuje jako vývojový člen nového revolučního a vědeckého výrobku, součásti globálního modelu Xpress.

„Podobné posílení je snem každé společnosti. Ale v našem oboru je sen zhodnocován v násobcích. Věřím, že náš obor a obchodní komunita tuto událost shledá jako velmi atraktivní pro úspěch,“ prohlásil Ron Williams, generální ředitel společnosti ForeverGreen.