Společnost ForeverGreen prodala už více než 30 milionů balení PowerStrips

FG2ForeverGreen Worldwide Corporation (FVRG), přední společnost přímého prodeje a dodavatel výrobků zaměřených na zdraví oznámila, že dosáhla významného milníku, když překonala hranici 30 milionů prodaných balení PowerStrips.

PowerStrips jsou i nadále číslem jedna v prodeji našich výrobků na celém světě. Tento obálkový produktový model je tak výjimečný, že jedinečným způsobem umožňuje oslovit zákazníky po celém světě ve více než 200 zemích a oblastech,“ uvedl šéf prodeje Joe Jensen.

PowerStrips jsou Prostředkem zdravotní způsobilosti 1. třídy a jsou unikátně navrženy tak, aby poskytovaly dočasnou úlevu od drobných bolestí.

Moderní technologie, staleté znalosti o energiích organismu a přírodní prvky, které do výroby PowerStrips vstupují, zajišťují optimální dočasnou úlevu od obvyklých potíží. Pomáhají přesměrovat přirozené tělesné teplo a energii do částí těla, na nichž jsou PowerStrips aplikovány.

 

O ForeverGreen v celosvětovém kontextu

ForeverGreen Worldwide Corporation vyvíjí, vyrábí a distribuuje rozsáhlou řadu stoprocentně přírodních potravin a výrobků do Severní Ameriky, Austrálie, Evropy, Asie, Afriky a Jižní Ameriky, včetně nové celosvětové nabídky PowerStrips, SolarStrips a BeautyStrips.

Nabízejí také novou hubnoucí řadu Ketopia určenou pro Severoamerický trh spolu s Azul a FrequenSea, celopotravinové nápoje, exkluzivními výrobky z odvětví mořského fytoplanktonu, řadu celopotravinových výrobků na konopné bázi, podporu imunity, produkty pro řízení tělesné hmotnosti, sušenou L-argininovou výživu Puls-8 a čokoládu Fixx s 24 karátovým jedlým plátkovým zlatem.