Superpotravina všech superpotravin

Mořský fytoplankton zůstává i nadále jednou z vlajkových lodí patentovaných surovin ForeverGreen. Může nás těšit, že ForeverGreen jako jediná společnost v oboru poskytuje svým členům na celém světě vysoce kvalitní výrobky, které obsahují otevřené buňky mořského fytoplanktonu.

Superpotravina všech superpotravin - mořský fytoplankton

Mořský fytoplankton tvoří mikroskopické organismy přirozeně se vyskytující v oceánech Země. Jsou základem mořského potravního řetězce a jak známo jedním z nejlepších přirozeně se vyskytujících zdrojů výživy na planetě!
Mořský fytoplankton jsou celé potravinové továrny známé svým obsahem řady aminokyselin, stopových prvků, vitamínů, enzymů, esenciálních mastných kyselin a antioxidantů. Jsou mnohem výživnější než mořské řasy, chaluhy, mořské trávy a všechny ostatní mořské rostliny. Mořský fytoplankton od ForeverGreen je konkrétně získáván z jedinečné oblasti v Severozápadním Pacifiku, kde mořský fytoplankton roste v hojnosti, a to jak co do svého množství, tak co do počtu druhů. (Mořský) Fytoplankton nacházející se ve výrobcích ForeverGreen ve skutečnosti obsahuje více než 200 různých druhů (mořského fytoplanktonu).

(Mořský) Fytoplankton obsažený v produktech ForeverGreen se získává pomocí patentovaného postupu, který z něj učiní „otevřené buňky“. To znamená, že skořápka z oxidu křemičitého, která obklopuje tyto rostliny, byla odstraněna, což umožňuje organismu rychle a účinně vstřebávat bohaté množství živin, poskytované těmito mikroskopickými rostlinami. Žádný jiný mořský fytoplankton se množstvím živin, jež si vaše tělo zasluhuje, nepřibližuje bez této patentované technologie, přinášené výhradně ForeverGreen.
ForeverGreen nabízí mořský fytoplankton prostřednictvím řady výrobků, mezi něž patří FrequenSea®, Azul™, Pure™ a SolarStrips™. Pokud jste tak již neučinili nebo pokud nyní dostáváte jen nízkou dávku mořského fytoplanktonu, doporučujeme vám objednat jeden z těchto úžasných produktů ještě dnes!

„Když se dívám pohledem vědce na nutriční analýzu mořského fytoplanktonu poskytovaného ForeverGreen, spatřuji zázrak přírody a výživy. Obsahuje téměř všechny složky živin nezbytných pro vyvážený a zdravý život. A se svým skutečně obrovským množstvím obsažené energie obstojí mořský fytoplankton jako jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejkvalitnější zdroj výživy na Zemi.“– Adam Saucedo, MD (akademický titul doktora medicíny).

Zdroj: forevergreen.org