Vize 2016 od vašeho výkonného ředitele

Vážená rodino ForeverGreen!Ron-Williams

V průběhu prosince jsem si vzal nějaký čas na to být stranou od telefonů a kanceláře a studoval jsem úspěchy a výzvy roku 2015 s cílem využít je pro náš společný rok 2016.

Od čísel k regionům, rozpočtům a samozřejmě internímu týmu – ano, očistit se je vždy zdravým způsobem, jak zůstat uvnitř naší vize. Během tohoto očištění jsem stanovil a zvolil způsob podpory správných vedoucích pracovníků na správných místech. Nyní mají ty správné pravomoci!

S vědomím, že jsme na cestě k úspěchu, jsem chtěl být upřímný a zřetelný v posunu kupředu. Chci předložit plán založený na faktech a nezávislých znalcích, nikoliv na emocích nebo přesvědčení. Samozřejmě, že byl tento proces velmi poučný v tom, že vždy můžeme učinit více, abychom byli co nejvýkonnější.

Za prvé, základy našeho společenství stojí v tisících živých a zdravých lidí, nakolik jsme si stanovili za cíl zlepšit svět s vizí větší než my všichni, takže nikdo z nás nám nemůže stát v cestě.

I přesto, že rok 2015 byl rok rušný, naplněný činností a vývojem, byl to opět náš nejvýznamnější rok v historii a všechno to začalo na našem mezinárodním Welcome Home Convention (Shromáždění Vítejte doma) v Las Vegas. Vzešli noví All-Stars a byl ohlášen nový vzhled a značka. Byla prezentována nová videa „Welcome Home“ a „The Journey“. Vytvořili jsme registrace, sklady, kanceláře a pick-up centra, které poskytují služby zhruba v 92 zemích světa! To bylo nákladné, nemluvě o vynaložených prostředcích na novou logistiku a nepřipomínaje tři léta meziroční inflace.

V průběhu dalších měsíců následovaly naše regionální starty v Evropě, Latinské Americe, Japonsku a Austrálii… Tento víkend se Ketopia dostává na mezinárodní úroveň, neboť s ohromným nadšením vstupujeme na trhy v Severní Americe. Jsou zavedeny strategie k uzpůsobení programů Ketopia ve vašem regionu. Tato akce byla zakončena vykřičníkem v podobě vzájemného zemětřesení U of You (Vy z Vás – jednodenní trénink založený na osobních zkušenostech). Ano, rok 2015 přinesl zásadní předpoklady pro nespoutaně úspěšný rok 2016!

Když jsme se zabývali rokem 2016, trochu se nám zatočila hlava, zatímco jsme se vnitřně čistili a zdokonalovali příležitost. Dokončení se blíží nová webová kancelář, registrační stránka a nákupní košík! Kromě toho musíme navrhnout zdravé strategie, které budou zahrnovat posílení „Matching bonusu“ a úpravu „X-Tribe“ („kmenový“ bonus za nové členy).

Už na tento Nový rok jsme započali plánování mezinárodního marketingového administrativního týmu, který nic nevykonává, ale slouží zvláštním potřebám na mezinárodních trzích pro zefektivnění komunikace, grafiky a překladů. Kromě toho jsem se osobně účastnil webinářů pro západní a východní Evropu, celou Latinskou Ameriku, oblasti Číny a Tchaj-wanu, Austrálie a Nového Zélandu, Izraele, Spojených států, Kanady, Thajska, Filipín, Singapuru, Indonésie, Vietnamu a jiné! Toto budu činit i nadále na měsíční bázi, s cílem přetavit vizi a příležitost v úsilí zůstat ve spojení při získávání nových perspektiv a zákazníků.

A konečně, abychom potvrdili, že jsme těmi, o nichž tvrdíme, že jimi jsme, U of You pokračuje nadále, aby rozsvítil každého!

Na závěr to prohlásím znovu: „Nikdy dokonalé, vždy progresivní!“ Budeme pokračovat v inovacích na vašich specifických trzích! Ketopia je v roce 2016 na cestách po celém světě!

Miluji tuto společnost a naši rodinu v ní! Pojďme uspět v našem podnikání nejlepším možným způsobem! Pamatujte, že existují tisíce způsobů, jak být v čele, nalezněte nyní jediný. Zůstaňte svěží a ForeverGreen!

S úctou,

Ron Williams
Zakladatel, Předseda představenstva a Výkonný ředitel

Zdroj: forevergreen.org